Close nav
close
Ev ve Ofis Dekorasyon Ürünleri

Ev ve Ofis Dekorasyon Ürünleri

Ev ve Ofis Dekorasyon Ürünleri

Hepimiz yaşadığımız evleri seviyor, onlara değer katmak için uğraşıyoruz. Aslında bu barınma ihtiyacının temel unsurudur. Yüzyıllardır toplumumuz barındığı yerleri ve etrafını düzenlemiş, oba hayatında dahi dekor ve nizam farkını elinde tutmuştur. Toplumumuz geçmiş ve güncel geleneklerinde oyma ve işleme sanatlarının önemi büyüktür. Öyle ki sadece bizim toplumumuz değil geçmiş tüm toplumların oyma işçiliğinde milattan önceye uzanan kalıntılarına rastlamak mümkündür.

Dekor  fikrinin asıl özelliği sanatı farklılığa dönüştürmektir. Nasıl ki bu markalaşma altında tekelleşmiş dünyamızda her ürün herkesin evinde var ve hepsi aynı şekilde can sıkıcı ise, geçmişte bu unsurlara rastlamak pek mümkün olmamıştır. Çünkü ortada bir sanat ve sanatçı söz konusu idi. Bugün ise işleme ve el dekorasyonu ürünlerine yönelik ürünler üreten sanatçılarımızın değeri bilinmemekte, buna bağlı olarak yine sadece markalaşma çatısı altında üretilen ürünler rağbet görmekte, onlara kazandırmaktadır. Elbette kazanmalılar çünkü markalaşmak çok zor bir süreç olmakla birlikte aslında insanoğlunun asıl ihtiyaçlarını karşılamak maksadı ile türemektedir.

Dekorasyon ürünlerini üreten el sanatçılarına da aslında burada güzel bir yer açılmalı, hem sanat ile ilgilenen insan sayısı çoğaltılmalı hem de meslek kazanılmasına teşvik edilmelidir.

Kazananne.com olarak bugüne kadar gerek hobi, gerek kazanç odaklı çalışan tüm sanat üreten sanatçılarımızı desteklediğimizi ve bunun toplumda yer alan herkesin görevi olduğunu düşündüğümüzü bilmenizi isteriz. Çünkü sanat olmazsa sanatçı, sanatçı olmaz ise farklılık olmaz. Hepimiz bu güzel farklılıkları istiyoruz değil mi?

Duvar Süsü Dekorları ve Fiyatları:

Duvar süsü dekorları geniş bir yelpaze olmakla birlikte, çıktığı ele bağlı olarak modelleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Örnek olarak misafir ağırlanan odalarda duvar süsleri çok fazla rağbet görmekte ve bu odanın dizaynı ise geleceği düşünülen misafire göre dizayn edilmektedir. Tabii ki bu dizayn tek bir misafire değil misafir topluluğuna hitap etmektedir.

3D Tablo Modelleri ve Fiyatları

Şık duvarların vazgeçilmez tablolarının başında gelen 3D tablolar bakış açısına göre kabartmanın yoğunluğunu aldığınız, derinliği olan üç boyutlu sanatsal tablolardır. Bu tabloların en büyük özelliği dolgu yöntemi ile veya kabartma yöntemi elde edilmiş olmasıdır. Genel olarak hayvna ve bitki figürlerinin işlendiği gerçeksi duran bu tablolar odalarımıza kimi zaman asalet, kimi zaman tebessüm, kimi zaman aşk katmakta bazen ise derinlere daldırmaktadır.

Kazananne kategorilerimizdeki 3D Tablo Modelleri veFiyatları için site içi gezinti yapabilir veya renkli yazı üzerine tıklayabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saatleri Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif saatler aynı tablolarda olduğu gibi takılmış olduğu duvarı doldururken aynı zamanda bir tablo edası ile odalarımıza şıklık katmaktadırlar. Zaten asıl amacı da oda ahengine uygun seçilip hem zaman hakkında bilgi vermesi hem de atalarımızdan bu yana bize gelen alışkanlık olan manuel saat anlayışını sürdürmektir.

Dekoratif saat modelleri ve fiyatları için dilerseniz ilgili kategorimize gidebilir, dilerseniz renkli yazımız üzerine tıklayarak yönlenmeyi sağlayabilirsiniz.

Hediyelik Vazo-Biblo Modelleri ve Fiyatları

Ev ve Ofis ürünlerinde sanatsal çalışmalardan en önemlileri de aslında biblo vazo ürünleridir. Önemli olmakla birlikte son zamanlarda sanatçıları azalmış belki biraz da rağbeti azalmıştır. Oldukça zor ve meşakkatli üretim süreçleri olan bu ürünler satın alırken aslında çok da uygun fiyatlıdır.

Genel olarak masa üzeri konumlandırılan bu tarz hediyelik ürünlerin iyi bir şekilde korunması gerekmekte aksi takdirde kırılabilmektedir.

Hediyelik biblo-vazo çeşitleri modelleri ve fiyatları için dilerseniz renkli yazımız üzerine tıklayarak veya direkt site içerisinde yaşam sanat dekorasyon kategorimize girerek göz gezdirebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ahşap Boyama Ürünleri:

Ahşap boyama kurslarıyla popülerlik kazanan bu ürünlerin üretim amacı ağaçtan elde edilmiş ürünleri ham renginden uzaklaştırarak sanatsal bir görünüm kazandırmak, üzerine eklemeler yapılarak satılabilirliğe ulaştırmaktadır. Öyle ki birçoğumuz ağaç hali ile dikkatimizi çekmeyen bir çok ahşap boyama ürünlerine, boyama sonrası aşık olabiliyoruz. Ahşap boyamaürünleri modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili kategorimizi ziyaret edebilir veya renkli yazı üzerine tıklayarak yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Masa Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Eski veya yeni farketmeksizin masalarımıza değer katan örtülerdir. Hepimizin anlık beğendiği şeyler olabilmekte, bugün kırmızıdan hoşlanırken yarın fuşyaya aşkla bakabilmekteyiz. Bunun gibi bir çok etmeni bir araya getiren asıl etmen ise tutkudur. Farklılığı ve yerine göre dizaynı çağrıştıran bu  masa örtüleri oldukça kullanışlı olabilmekle beraber:

·         * Yıkanabilir

·        *  Su geçirmez

·         * Kirlenmez

·        *  Saydam

·        *  Desenli

Çeşitleri mevcuttur.

İlgili ürünleri sitemizde bulabilir, özellikle Runner &Supla takım fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.


Anahtar Kelimeler:veOfisEvÜrünleriDekorasyon