Close nav
close
Amigurumi Sağlıklı Oyuncak
Amigurumi Sağlıklı Oyuncak
75 TL
ilan detay
Amigurumi Kız Bebek Oyuncak
Amigurumi Kız Bebek Oyuncak
80.00 TL
ilan detay
En güzel amigurumi bebek
En güzel amigurumi bebek
70.00 TL
ilan detay
Amigurumi Bebek El Örgüsü Dolu Elyaf
Amigurumi Bebek El Örgüsü Dolu E...
90.00 TL
ilan detay
Oyuncak Ürünleri

Oyuncak Bebek

Amigurumi oyuncaklar son zamanların en popüler oyuncakları olmakla birlikte oldukça sağlıklı oyuncaklardır. Oyuncak Bebekler çocuğunuzun iyi vakit geçirmelerini aynı zamanda sağlıklı oyuncaklar ile oyalanıp aklınızın onda kalmasını engelleyecek güzelliktelerdir. Peki bu oyuncak bebek kategorimizde ne tür oyuncaklar vardır ?

Amigurumi oyuncak:

Bu oyuncaklar genel olarak cotton yani pamuk ilplik ile örülüp zararlı madde içermemekte ve yıkanabilir özellikleri sebebi ile kullanıcılar tarafında kolaylık sağlamaktadırlar. Amigurumi oyuncaklar da kendi içlerinde o kadar çok çeşitlenmektedir ki popülerliğin vermiş olduğu görsel güzellik ile her gün bu çeşitliliğe yenileri eklenmektedir. Bunlar da :

Amigurumi Tavşan oyuncak:

Tavşan figürü verilmiş, esnek duruşu ile cezbeden Bugs Bunny hatırlayanları da oldukça etkileyen oyuncaklardır.

Amigurumi kız bebek oyuncak:

Kız bebek görünümlü bu muhteşem oyuncaklar hem çocuğunuza arkadaş, hem oyuncak olarak evinizde yer alıyor.

Amigurumi erkek bebek oyuncak :

Erkek bebek görünümlü bu oyuncaklar çocuğunuzun en iyi arkadaşı oluyor ki bazen çocuğunuzu onunla birşeyler konuşmaya çalışırken görüyorsunuz

Amigurumi maymun:

Maymun görünümlü bu tatlı oyuncaklar hem çocuğunuza oyuncak hem evinize dekor oluyor. Öyle ki alıp perdelerine bağlayanlar oldukça zevkine düşkün görünüyor.

Oyuncak Arabalar & Mutfak Setleri

Erkek çocukları genel olarak oyuncak arabalara bayıldığı gibi , kız çocukları da mutfak setlerine bayılmaktadır. Tabi bu çocuk zevkine göre bazen tam tersi de olabilmekte, çocuklarımızın ilgileri, öğrenme becerilerine göre oyuncak seçmektedirler.

Kazananne.com'da bulacağınız tüm oyuncaklar sizler ve çocuklarınız için hazırlanmış en güzel küçük doslardır. Keyifli alışverişler dileriz.