Close nav
close
Elişi ve Örgü Nasıl Satılır?

Elişi ve Örgü Nasıl Satılır?

Elişi ve örgü nedir? Nasıl yapılır? Nasıl satılır?

Evde para kazanma yöntemleri adında bir çok makale ile karşılaşmışsınızdır. Evden para kazanmak hayal olmamakla birlikte üretim olarak ne ürettiğimiz çok önemlidir. Örgü örüp satmak, elişi yapıp satmak, örgü kazaklar, örgü yelekler, örgü çanta modelleri, ev ve sanat adına el emeği üretimler, danteller ve daha birçok son kullanıcıya hitap eden ürünler üretilebilir. Üretilen bu el emeği ürünlerin satışı için neler yapmalıyız bizler için önemli olan nokta budur. Şimdi madde madde sıralayalım: Elişi ve örgü nedir? Nasıl yapılır? Nasıl satılır?

1.Elişi nasıl yapılır?

Elişi yapmak için yakın çevremize bu işi yapanlara veya youtube gibi üretime yönelik eğitim veren kanallara yönelebiliriz. Halk eğitim merkezleri elişi yapmak ve örgü örmek için eğitici noktalardır. Peki ya elişi yani örgü ürünleri örmeye başladınız şimdi yapmanız gerekenler neler?

2.Elişi ve örgü ürünlerimi nasıl satabilirim? 

Elişi ürünlerimizi nasıl satabilirimin cevabı aslında ne kadar çevre edinebilirimdir. Çünkü elişi ve örgü satış için genel olarak çevre maddi anlamda önemli unsurdur. Elişi ve örgü satışı için gerekli çevreniz yok ise elişi satış sitelerine bakmanız gerekecektir. Burada sosyal platformlar da işe yaramaktadır ancak bizim tavsiyemiz her zaman Kazananne’dir. Çünkü kazananne.com’da oluşturacağınız üye profili ve alacak olduğunuz yorumlar ileride el emeği satışlarınız için size referans olacaktır.

3. Elişi ürünlerimi satmaya başladım şimdi ne yapmam gerekiyor?

El emeği ürünlerinizi www.kazananne.com üzerinden satmaya başladıysanız aslında hiçbirşey yapmanıza gerek yok yapmanız gereken satıcı profilinizi sürekli güncel tutmanız yani sık sık site takibi ve ürün girişi yapın, el emeği ürünler satın almak isteyenler sizi bulacaktır güvenli ticaret bu noktada her zaman gerçeklebilecektir.

4.Orgu ürünleri almak isteyenlere ürünlerimi nasıl daha iyi pazarlarım?

El emeği ürünleri pazarı geniş  bir pazardır. Sizler ve sizler gibi el emeği ürünler yapan birçok üretici bulunuyor eğer siz üretim noktasında kullanmış olduğunuz hammaddeleri iyi bir şekilde biliyorsanız, ürünlerinizin birçok farklı noktadan çekilmiş resimleri/fotoğrafları mevcut ise ve toplu sipariş indirimleri şehir dışı kargo imkanları gibi cazip fırsatlar sunabiliyorsanız tercih edilmeniz daha kolay olacaktır. Unutmayalım ki ticaret her gün daha da gelişiyor önemli olan husus bu gelişime ayak uydurabilmektir.

5.Orgu satış sitelerinde nelere dikkat etmeliyim

Örgü satış siteleri bugün geniş  bir pazar  trafiğine sahiptir. Bu pazarda birçok siteye üye olabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken o sitelerin https sertifikalarının olup olmadığı, paravan şirket veya bilgilerinizin 3. Şahıslara ulaştırıp ulaştırılmadığından emin olunan bir platforma sahip olmasıdır. Bu noktada www.kazananne.com sitemiz https sertifikası ve güvenli bilgi saklama koşulları ile size tamamıyla ücretsiz hizmeti annelerimize bir vefa borcu olarak sunmaktadır.

Anahtar Kelimeler:Satılır?ElişiNasılÖrgüve