Close nav
close
Alacağım Elişi Örgü Dekorasyon Gıda Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Alacağım Elişi Örgü Dekorasyon Gıda Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

El yapımı satılık ürünlerde dikkat edilmesi gerekenler:

El yapımı ürünler için kullanılan maddeler

El yapımı ürünlerde yapılan işçilik

El yapımı ürünlerin ne zaman üretildiği

El yapımı ürünlerin kullanım ve saklama koşulları

El yapımı ürünleri nereden ve nasıl teslim alacağınız

El yapımı ürünleri almadan önce bu maddelere dikkat ederseniz hem üretici annelerimiz hem siz mağdur olmazsınız. El yapımı ürünler giyilebilir ürünler, tüketilebilir ürünler, oyuncak bebekler , kimi zaman ikinci el ürünler , süs ve aksesuar ürünleri olabilirler.

Aradığınız ürünü bulduktan sonra gerek dm gerek telefon yolu ile satıcı annelerimiz ile iletişime geçin. Ardından öğrenmek istediklerinizi tek tek sorunuz çünkü bu tarz ürünler isteğe bağlı üretilir ve stok tutma durumu çoğu zaman olmaz. Alacağınız ürünleri kargo ile alıyorsanız iade durumunda kargo parası sorun olabilir ve belki de o an siz o ürünü satın almazsanız başkası alacak olabilir o yüzden el yapımı ürün satıl alma işleminizden önce mutlaka bilgi alışverişi yapınız.

Elişi pazarı olarak kullanılan kazananne platformunu girişimci olarak hem üretici kadınları hem de onlara maddi destek sağlayan tüketicileri mağdur olmaktan koruma amacıyla hizmet vermektedir. Oluşturduğumuz bu örgü pazarı bir çok girişimci annelerimize en güzel destek en güzel hediyedir ve tamamen ücretsizdir.

Örgü dünyası çok geniş bir dünya olup annelerimizin hayallerini reel anlamda üretime dökmesiyle birleşir ve kaliteli ürünler olarak siz son tiketiciye hizmet verir.

Üreitici annelerimiz girişimci kadınlar ile alışverişte minimum mağduriyet ve maksimum mutluluk ile sizlere iyi alışverişler dileriz.


Anahtar Kelimeler:NelereAlacağımDekorasyonGıdaDikkatÜrünlerindeElişiEtmeliyim?Örgü